پردازش هوشمند علاءالدین فرتاک

این مجموعه در تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ در شهر کرج به شناسه ملی ۱۴۰۰۸۷۱۰۴۲۴ با هدف توسعه کسب و کارهای ایرانی با استفاده از ابزار طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی و همچنین شبکه های اجتماعی با همت چند جوان ایرانی شروع به فعالیت کرد .

با هدف توسعه کسب و کارهای ایرانی و شیوع ویروس کرونا، اکثر این کسب و کارها با مشکل فروش و کسب درآمد مواجه شدند، بنابراین رسالت طراحی سایت علاءالدین ایجاب میکرد تا با استفاده از خدمات نوین و کمترین هزینه را برای راه اندازی سایت و فراهم کردن فروش آنلاین را میسر کند.

دفتر نظرآباد علاءالدین
گواهی ارزش افزوده علاءالدین
اینماد طراحی سایت
اگهی تاسیس پردازش هوشمندعلاءادین فرتاک
پایگان ساماندهی اینترنتی
سازمان نظام صنفی رایانه ای

داستان ما

نحوه شکل گیری و داستان را کامل اورده ایم

داستان امسال رو توی اخر اسفند ماه مینویسیم !

سال های پر تلاتم رو بخون و ببین !

در این سال تقریبا کشور به حالت عادی خودش برگشته بود اما با شرایط جدید ، یکی از این شرایط در ثبت شرکت ها ، راه اندازی سایت در زمان تاسیس بود ، که البته برای برخی از شرکت ها هم الزامی نبود .

با گذشت زمان و تبلیغات گسترده تلویزیون و همه گیری برای خرید آنلاین که اتفاق عجیب هم در شغل ما به وجود آمد . آن هم اسپانسر شدن دیجی کالا در برنامه احسان علیخانی شد . این موضوع قبلا هم اتفاق افتاده بود . اما در این زمان بیشتر خودش را نشان داد . بنابراین فروشگاه ها خودشان برای راه اندازی فروشگاه آنلاین اقدام میکردند .

اما آموزش این تعداد مشتری کار ساده ای نیست ، به همین دلیل شروع به ضبط ویدیوهای آموزشی در استودیو کوچکی که ساخته بودیم کردیم و تمامی بخش های سایت را ضبط کردیم .

 

 

ویدیوها بصورت کامل ضبط و منتشر شد . اما بعد از مدتی متوجه یک موضوع شدیم ، تکراری شدن قالب ها و سرعت پاینشون ، در همین حین هم قالب های بیشتر را در خدمات اضافه کردیم . هم تمامی سایت ها را بهینه سازی اولیه انجام میدادیم ، پس وقت گرفتن جشن بود که همزمان شد با روز تولد مدیریت !

 

 

 

 

در سال ۱۴۰۰ ویروس کرونا به حداکثر شیوع خودش رسید و با توجه به شرایط قرنطیه ای کشور ، اکثر فروشگاه تعطیل کرده و به خانه هایشان رفتند . وضعیت مالی مردم هر روز بد تر از دیروز می شد و کار ما دشوار تر .

تبلیغات ما در زمینه راه اندازی فروشگاه آنلاین راه افتاد، اما مردم فقط به فکر زنده ماندن بودند. کمی گذشت و تبلیغات تلویزیونی در ارتباط با فروش آنلاین شروع شد . این موضوع خیلی به ما کمک کرد تا بتوانیم مشتریان را متقاعد کنیم .

به دلیل شیوع این ویروس و سلامتی همکاران مجبور شدیم طرح زوج و فرد را در دفتر اجرا کنیم و هر روز با نصف توان همیشگی فعالیت کنیم .

هر روز تعداد پروژه ها بیشتر میشد و زمان برای تحویل هم …

در همین حین تصمیم گرفتیم آموزش دورکاری را شروع کرده و توسعه دهنده های زیادی را در همین راستا جذب کردیم و مشکلات را با تدبیر حل کردیم .

روزی که کشور از قرنطینه کامل خارج شد ، اکثر همکاران ما به ویروس مبتلا شده بودند .

 

در این سال با توجه به استعداد های منطقه تصمیم گرفتیم در شهر نظرآباد دفتر خودمون رو تاسیس کنیم ، گرفتن دفتر با توجه به شرایط بسیار دشوار بود ، اما بلاخره شد.

خرید تجهیزات اولیه ، آموزش همکاران و توسعه و دانش فنی آنها از بزرگترین معضلات مجموعه بود . در همان روزها متوجه شدیم مشکل اکثر کسب و کارها هزینه های بالای طراحی سایت و سئو است

به همین دلیل راهکاری به ذهنمان رسید و آن را اجرا کردیم ، آن راهکار هم طراحی سایت با قالب آماده بود و همچنین سئو سایت با کلمات نرخ تبدیل بالا که پرداخت بصورت ماهیانه بود .

این موضوع باعث شد با توجه به قیمت های پایین به سرعت پروژه به سمت مجموعه سرازیر شود .اما دلیل پایین بودن قیمت در چه بود ؟ ما در شهر کوچیکی به نام نظرآباد فعالیت میکردیم و به طبع هزینه هایمان خیلی پایین تر از جاهای دیگر بود . به همین دلیل میتوانستیم قیمت رقابتی تعیین کنیم .

اما به مرور زمان متوجه یک موضوع مهم در روند اجرای کار شدیم . آن هم این بود که برخی از کارفرمایان به قیمت ها اعتماد نداشتند و برای این موضوع نیست راهکاری را فراهم کردیم .

این راهکار رضایتمندی مشتریان بود که توسعه دهنده وظیفه دریافت رضایتمندی از کارفرمایان را داشت ، بنابراین کارفرمایان جدید با توجه به رضایت های دریافتی اعتماد کرده و فعالیت بالاتر می رفت.

 

 

 

 

فعالیت طراحی سایت و سئو بصورت انفرادی از سال ۱۳۸۵ شروع شد ، در آن زمان سایت ها ریسپانسیو نبودن و CMS به نام وردپرس شناخته نشده بود. بنابراین بروی زبان برنامه نویس دات نت سایت های را تحویل میدادیم ، در آن زمان نام سایتمان گستران نت بود و فعالیت های خوبی نسبت به سن خودمان داشتیم.

در سال ۱۳۹۰ به همراه یک دوست قدیمی شرکت ثبت کردیم که نامش علاءالدین نبود . آن زمان کمی اوضاع تغییر کرد ، فریم ورک های طراحی به روزتر شدن و سایت ما هم به طبع زیبا تر.

سایت قدیمی شرکت
سایت قدیمی شرکت

در ادامه با مشکلات زیادی روبرو شدیم و تجربه های بسیاری کسب کردیم . در سال ۱۳۹۷ با توجه به بزرگ شدن همان مشکلات تصمیم گرفتیم دیگر فعالیت نکنیم .

تاسیس شرکت پردازش هوشمند علاءالدین

این مجموعه در سال ۱۳۹۸ در کرج ثبت و شروع به فعالیت کرد . در همان روزهای اول با تفهیم شرح وظایف خدمات طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی و میزبانی وب به عنوان خدمات اصلی شرکت مشخص شدند .

سایت ها راه اندازی و بصورت مجازی فعالیت خود را شروع کردیم.

با گذشت چند ماه تصمیم گرفتیم دفتر راه اندازی کنیم و به کارمان رسمیت ببخشیم .